Rubriky
Kosodřevina

AKTUALIZOVÁNO: Informace k Panskautským hrám – K

EDIT: cena – vybíráme 850 Kč na ubytování, dopravu a stravu. K tomu nechť má každý cca 600 Kč na vlek pod Dvoračkami.

Potvrzení o seřízení lyží – pokud máte, vemte s sebou.


Nejen sjezdařské závody pořádané naším oddílem.

Sraz v sobotu v 6.00 na loděnici návrat v neděli v 17.30 tamtéž. S sebou není potřeba mnoho věcí, předně pak sjezdovky/běžky (podle toho, co kdo nahlásil e-mailem!), jinak helmu (doporučujeme i páteřák), hůlky, zimní oblečení (včetně náhradního), lyže i hůlky svázané a v obalu, povinnou výbavu (jejíž součástí je i skautský šátek), přezůvky, spacák (stačí lehký letní). Vaříme společně (tj. po družinách) v sobotu večer a v neděli ráno, cokoliv jiného z vlastních zásob, ne na vaření. Peníze vybíráme podle nahlášených účastníků (viz e-mail).

Spíme v teple a komfortu plného vybavení Erlebašky pod Dvoračkami pod Lysou horou nad Rokytnicí nad Jizerou, není s sebou potřeba brát nic navíc (ani ešus, ani karimatku…).

Zabalte, prosím, ideálně všechno do jednoho zavazadla* (kromě lyží samozřejmě – ty zvlášť, svázané a v obalu). Vím, že je to složité, ale zkuste to. I ty přeskáče se tam nakonec dají sbalit. Berte to jako zkoušku minimálního balení, vše si povezete s sebou na lyžích. Pokud se to nepodaří, vše úhledně do obalů (igelitka není obal). Ať  je v tom pořádek. Díky!

*Alespoň by se měly do batohu vejít normální boty/pohorky, když už ne přeskáče – pojedeme se všemi věcmi na lyžích dolů do Rokytnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.